Aplikacja Mobilna

Darmowa aplikacja mobilna prezentująca całkowicie nowoczesne podejście w kształtowaniu znajomości swojej sytuacji prawnej. Poznaj swoje prawa i obowiązki z aplikacją Mobi Prawnik.

Aplikacja Mobilna Mobi Prawnik

Aplikacja Mobilna Mobi Prawnik daje dostęp do profesjonalnych porad prawnych dotyczących istotnych dziedzin życia obywateli oraz uproszczonego sposobu znalezienia znajdującej się w pobliżu Kancelarii bądź właściwego w poszczególnej sprawie sądu. Baza informacji udostępniana w Aplikacji Mobilnej jest w pełni bezpłatna. Dane tam zawarte są na bieżąco aktualizowane, również pod kątem zmian stanu prawnego w Polsce. Ponadto, uwzględniając daną geolokalizację Użytkownika, ma On możliwość bezpośredniego dotarcia do danego prawnika czy instytucji, jak i złożenia indywidualnego zapytania do Prawnika naszego Portalu.

Aplikacja Mobi Prawnik Jak używać?

Aplikacja Mobilna Mobi Prawnik posiada 4 główne funkcjonalności, które pomagają w każdej codziennej sytuacji. Aby z niej skorzystać, po zapoznaniu się z regulaminem, należy kliknąć w jeden z dostępnych klawiszy:

Porady prawne

Aby zasięgnąć informacji prawnej na dany temat, wystarczy, że klikniesz w interesującą Ciebie gałąź prawa i wybierzesz określony rodzaj zagadnienia.

Prawnicy

Wyszukiwanie kancelarii adwokackich, radcowskich i innych. Znajdź prawnika przez swoją miejscowość albo aktualne położenie.

Siedziby sądów

Jak trafić do sądu, w którym odbędzie się rozprawa? Wpisz nazwę wybranego miasta, bądź pozwól Aplikacji na nawigację z Twojej obecnej lokalizacji.

Kontakt online

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w ramach darmowych porad prawnych? Twój problem jest bardziej złożony? Zapytaj bezpośrednio prawnika serwisu.

Co nas wyróżnia?

Aplikacja Mobilna Mobi Prawnik udostępnia mnogość możliwości, których na próżno szukać w innych oprogramowaniach. Dzięki niej masz pewność, że poradzisz sobie w najtrudniejszych sytuacjach!
Aplikacja Mobilna Mobi Prawnik gwarantuje najbardziej rozbudowaną bazę mobilnej wiedzy prawnej. Informacje są nieustannie aktualizowane pod kątem stanu prawnego w Polsce i dotyczą praktycznie każdej dziedziny życia społecznego i gospodarczego w naszym kraju.

Aby zasięgnąć informacji prawnej na dany temat, wystarczy, że klikniesz w interesującą Ciebie gałąź prawa i wybierzesz określony rodzaj zagadnienia. W sytuacji, gdy porada prawna nie wyczerpie Twoich zapytań, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś cofnął się do Menu Głównego i znalazł znajdującego się w pobliżu prawnika.

Kilkaset stron
z aktualnymi poradami prawnymi

Przejrzystość i brak rejestracji

Baza prawna jest sporządzona w taki sposób, że każdy bez problemu ją zrozumie. Aplikacja Mobilna Mobi Prawnik całkowicie stawia też na czytelność innych informacji, dlatego nie znajdziesz tutaj wyskakujących reklam czy opcji logowania.

Celem znalezienia danej kancelarii prawnej, kliknij w przycisk Wyszukaj prawnika i wybierz opcję, według której chcesz to uczynić. W pierwszej kolejności możesz wpisać np. pierwsze litery swojej miejscowości, by potem obejrzeć stronę adwokata lub radcy prawnego w katalogu i się z nim skontaktować. Aplikacja Mobilna Mobi Prawnik umożliwia także skorzystanie z geolokalizacji, która wskaże najbliżej znajdujące się siedziby prawników.

Katalog prawników

Lista wszystkich
Sądów w Polsce

Baza informacji prawnej to nie tylko porady prawne i katalog prawników, ale i określone dane o wszystkich Sądach w Polsce. Na stronie każdej Sądu dowiesz się, jaką ma właściwość miejscową oraz wydziały. Skorzystasz również z możliwość bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Interesantów i nawigacji (np. pieszej lub samochodowej).

Aplikacja Mobi Prawnik wskaże właściwy dla Ciebie Sąd, nie tylko pod względem wpisanej miejscowości, w której np. zamieszkuje bądź ma siedzibę pozwany, ale również ten znajdujący się w pobliżu. Dzięki temu nawigacja skutecznie doprowadzi Ciebie do budynku, w którym możesz skutecznie złożyć pozew lub udać się na rozprawę.

Ale też ponadto

Inne cechy także są pożądane w Aplikacji Mobilnej. Ich złożoność i wzajemne dopasowanie sprawia, że korzystanie z oprogramowania jest jeszcze przyjemniejsze.
W powiązaniu z ilością funkcji, istnieje możliwość skorzystania z nawigacji bezpośrednio z interesującym adwokatem lub radcą prawnym, jak i właściwym sądem. Jedynym krokiem jest wskazanie danego celu i kliknięcie przycisku nawigowania! Ponadto, na każdej stronie znajduje się wiele informacji dotyczących opcji kontaktowych z określonym podmiotem. Możesz nie tylko bezpośrednio zadzwonić ze swojego telefonu, na którym masz aplikację Mobi Prawnik, ale i przejść na jego stronę internetową.

Nawigacje
i kontakty

Otwarcie na użytkowników

Jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji. W przypadku chęci uzyskania porady prawnej możesz zawsze wypełnić formularz w Aplikacji Mobi Prawnik lub na stronie internetowej, jak i przekazać swoją opinię dotyczącą funkcjonowania kompleksowej pomocy prawnej.

Uzyskanie specjalistycznej porady prawnej w ramach Aplikacji Mobi Prawnik wiąże się z uiszczeniem niskiej opłaty za pośrednictwem płatności mobilnych. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane, w tym adres e-mail na który ma nadejść odpowiedź na zapytanie, oraz – rzecz jasna – treść pytania. Odpowiedź co do zasady Klienci otrzymują w ciągu 24 godzin.

Adekwatne
porady prawne

Ilość funkcji

Różnorodność opcji, z których możesz skorzystać w toku korzystania z Aplikacji Mobi Prawnik sprawia, że niczego więcej Tobie nie potrzeba. Dzięki oprogramowaniu masz bowiem i porady prawne, i katalog prawników z kontaktem do nich, jak i wszystkie sądy w Polsce. Za darmo!

APLIKACJA DO POBRANIA ZA DARMO!