Jesteś z zawodu prawnikiem? Koniecznie musisz wyposażyć się w swojego misia w todze. A może masz wśród rodziny, przyjaciół lub znajomych kogoś, kto jest sędzią, radcą prawnym, prokuratorem czy adwokatem? Zrób mu wyjątkowy prezent - wyjątkowy Toguś na pewno zaskoczy każdego obdarowanego pasjonata przepisów prawnych.

Rozwiń opis

Pluszowy miś w todze

W tej kategorii znaleźć można szeroki w wybór misiów zaprojektowanych specjalnie dla prawników. Każdy z nich posiada odpowiednią togę w takiej wersji kolorystycznej, która nawiązuje do wykonywanego zawodu. Miś w todze radcowskiej, miś adwokat, miś prokurator, miś sędzia - są niezwykle przyjemne w dotyku, eleganckie i doprecyzowane w każdym szczególe. Wysoka jakość togi oraz świetny materiał, z którego wykonany jest sam pluszak w efekcie tworzy wyjątkową i ciekawą zabawkę, która idealnie może zdobić każdą kancelarię prawną.

Idealny prezent dla prawnika

Wiele osób kompletnie nie ma pomysłu, jak podziękować swojemu prawnikowi za współpracę, co kupić studentom prawa po zakończeniu sesji lub jak zaskoczyć pozytywnie kolegów z branży. Miś prawnik jest idealnym prezentem na każdą okazję. Można go podarować bliskim nie tylko na urodziny, Święta Bożego Narodzenia czy rocznice. Idealnie sprawdzi się również, gdy prawnik awansuje na wyższy szczebel. Stworzyliśmy wyjątkowego, oryginalnego i niepowtarzalnego pluszaka, który jest uśmiechnięty, posiada uroczo wyciągnięte łapki w stronę odbiorcy oraz przede wszystkim jest stosownie odziany w odpowiednią togę (o właściwym kolorze). Ponad 30-centymetrowy Toguś będzie stanowił świetny podarunek na zakończenie aplikacji czy rozpoczęcie działalności dla każdego pasjonata prawa.

Miś Prawnik na zamówienie

Chcesz misia w innym kolorze? A może pragniesz dodać mu haft lub coś w nim zmienić? Nie ma problemu. Nasz sklep jest otwarty na propozycje klientów, a dzięki temu, że każdy z naszych produktów jest indywidualnie, ręcznie tworzony - można stworzyć Togusia, który będzie jeszcze bardziej dopasowany do potrzeb klienta. Tylko teraz dopasujesz pluszaka do swojej kancelarii, dzięki temu będzie prawdziwą jej ozdobą i atrakcyjnych symbolem.

Doskonała cena, szybka wysyłka

U nas można kupić jedynego w Polsce Togusia - prawnika w niezwykle atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy szybkie, przyjemne zakupy, fachową obsługę oraz ekspresową wysyłkę pod same drzwi klienta. W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości, nasza obsługa chętnie pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego Misia Prawnika dla konkretnej osoby. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień już dziś.