Nasi Klienci

Służymy pomocą zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom o różnych formach prawnych. Poznaj kilku z nich.

AJM Alarmex

Firma AJM ALARMEX działa od 2003 roku w branży systemów alarmowych, kontroli dostępu, instalacji inteligentnych i domofonowych. Świadczone usługi obejmują również automatykę i napędy do bram, co stanowi bez wątpienia ogromny atut. Oferowane przez poznańską firmę alarmy są najwyższej jakości i zapewniają ochronę każdego dobytku.

macDesign

Działalność macDesign skupiona jest na szeroko-pojętym świadczeniu usług w zakresie związanym z Internetem. Projektowanie stron i sklepów internetowych, jak i ich tworzenie, optymalizacja SEO oraz audyt pozycjonowania to zaledwie ułamek tego solidnego projektu.

Bolvo

Bolvo to jeden z wielu międzynarodowych podmiotów zajmujących się obsługą przedsiębiorstw w Internecie. W zakresie swoich usług, Nasz Partner posiada nie tylko zarządzanie stronami internetowymi, ale także działanie na rzecz Public Relations, tłumaczenie treści oraz tworzenie analiz widoczności w sieci. Bolvo, z uwagi na prężny swój rozwój, działa także w Polsce, co uzasadnia nawiązaną skuteczną współpracę.

Denuncjuj.pl

Denuncjuj.pl to jeden z wielu dodatkowych projektów działalności Mobi Prawnik. Skupia się on przede wszystkim na pomocy prawnej osobom znajdujących się w szczególnej sytuacji konfliktowej z innymi podmiotami polskiego prawa. Dzięki niemu, każdy ma możliwość dochodzenia swoich roszczeń i korzystania z wielu dobrodziejstw, jakie dają przepisy.

Komentarze naszych Klientów

Nasi użytkownicy korzystają z pomocy prawnej, jaką im oferujemy, poprzez Aplikację Mobilną oraz stronę internetową. Zawierz ich opiniom i również poznaj swoje prawa oraz obowiązki.