Produkt otrzymasz w ciągu 2 tygodni. Dlaczego?

Pojawić się może pytanie, dlaczego nie jutro?

W Mobi Prawnik, cechy naszych unikalnych produktów, gwarantowane są przez wysokiej klasy pracowników, którzy przygotowują każde zamówienie ze szczególną starannością. Toguś posiada ręcznie szytą togę adwokacką, radcowską, prokuratorską albo sędziowską. W ten sposób dbamy o to, by każdy przyszły jego użytkownik przeżywał jeszcze większą radość i poczucie prawości z posiadania produktu. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie!

Zobacz sam, jak realizujemy zamówienie

Proces realizacji zamówień składa się z dwóch głównych etapów, które mają na celu gwarancję jak najwyższej jakości. Oto one:

Etap pierwszy

Gdy dokonasz zamówienia i je opłacisz, pracownicy od razu przystępują do jego realizacji!
Sam materiał na togę - w pierwszej kolejności - jest starannie selekcjonowany zgodnie z oczekiwaniami, i później rezerwowany na potrzeby Twojego Togusia.

Etap drugi

Nasza praca posiada ściśle rzemieślniczy charakter (każda toga jest ręcznie szyta), wobec czego Toguś przechodzi wiele procesów i jest dopieszczany przez specjalistów w każdym calu, aby korzystanie z niego sprawiało jeszcze więcej radości i przyjemności! Gwarancją najwyższej jakości jest zastrzeżony wzór przemysłowy w przypadku każdego Togusia. Oznacza to, że posiadamy wyłączne prawo do jego sprzedaży!
Z uwagi na to, warto poczekać! Wiedz, że wszystkie zamówienia realizujemy terminowo, a nasi klienci twierdzą, że warto czekać!

Dzięki powyższemu możemy zagwarantować, że otrzymasz produkt:
- Prosto z warsztatu specjalistów krawiectwa!
- Ręcznie wykonany o wysokiej jakości!
- Chroniony wzorem przemysłowym!
- Unikalny i jedyny w Polsce!