Produkt otrzymasz w ciągu 2 tygodni. Dlaczego?

Pojawić się może pytanie, dlaczego nie jutro?

W Mobi Prawnik, cechy naszych unikalnych produktów, gwarantowane są przez wysokiej klasy pracowników, którzy przygotowują każde zamówienie ze szczególną starannością. Toguś posiada ręcznie szytą togę adwokacką, radcowską, prokuratorską albo sędziowską. Podobnie unikalna jest biżuteria dla prawników, którą oferujemy. W ten sposób dbamy o to, by każdy przyszły użytkownik produktu przeżywał jeszcze większą radość i poczucie prawości z jego posiadania. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie!

Zobacz sam, jak realizujemy zamówienie

Proces realizacji zamówień składa się z dwóch głównych etapów, które mają na celu gwarancję jak najwyższej jakości. Oto one:

Etap pierwszy

Gdy dokonasz zamówienia i je opłacisz, pracownicy od razu przystępują do jego realizacji!
Sam materiał na togę - w pierwszej kolejności - jest starannie selekcjonowany zgodnie z oczekiwaniami, i później rezerwowany na potrzeby Twojego Togusia. Podobnie w przypadku biżuterii dla prawników, gwarantujemy najwyższą jakość jej wykonania oraz unikalność produktu w skali krajowej.

Etap drugi

Nasza praca posiada ściśle rzemieślniczy charakter (każda toga jest ręcznie szyta), wobec czego Toguś oraz biżuteria dla prawników przechodzą wiele procesów i są dopieszczane przez specjalistów w każdym calu, aby korzystanie z nich sprawiało jeszcze więcej radości i przyjemności! Gwarancją najwyższej jakości jest zastrzeżony wzór przemysłowy w przypadku każdego Togusia. Oznacza to, że posiadamy wyłączne prawo do jego sprzedaży!
Z uwagi na to, warto poczekać! Wiedz, że wszystkie zamówienia realizujemy terminowo, a nasi klienci twierdzą, że warto czekać!

Dzięki powyższemu możemy zagwarantować, że otrzymasz produkt:
- Prosto z warsztatu specjalistów krawiectwa!
- Ręcznie wykonany o wysokiej jakości!
- Chroniony wzorem przemysłowym!
- Unikalny i jedyny w Polsce!