Zapytaj o poradę Wypełnij formularz

Wypełnij formularz kontaktowy, aby uzyskać w pełni profesjonalne i adekwatne porady prawne. Opisz sytuację, w której się znajdujesz oraz załącz odpowiednie dokumenty. W ciągu 24 godzin Prawnik skontaktuje się z Tobą!

Kontakt

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Mobi Prawnik Marcin Majchrzak z siedzibą w Poznaniu przy ul. Zieleńskiej 7, 61-059 Poznań. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania, tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania i wykonania umowy. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i wykonania umowy, np. udzielenia pomocy prawnej. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem biuro@mobi-prawnik.pl.
Mobi Prawnik
Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, jak i rozmowę telefoniczną. Poniżej znajduje się także adres naszej siedziby.

Wypełnij formularz kontaktowy